Get Adobe Flash player

Pióro LAMY VISTA 12

Pióro LAMY VISTA 12  12_vista_lamy_pioro

przejdź do nowego sklepu

Przeźroczysta plastikowa  obudowa.

Pióro na naboje T10 oraz przygotowane do wymaniy na tłoczek Z24.

Dodatki metalowe w kolorze srebrnym.Stalówki do wyboru EF, F , M , LH

Jedna odpowiedz Pióro LAMY VISTA 12

 • WildRat says:

  Szybka transakcja. Porzadne pióro. Tłoczek Z-24 do tego pióra ładnie się komponuje – ma czerwoną koncówkę która przeswituje przez przezroczyste pióro.

 • Cement says:

  Pióro super. 1 dzień szło zamówienie! Przez całą Polskę!

 • Ola says:

  Pióro jest na żywo bardzo efektowne. Porządnie wykonane w każdym detalu, wiadomo, niemiecki produkt. Znakomite walory pisarskie. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Kupiłam wersję LH dla córki, w sumie mamy już trzy pióra Lamy w domu – i pewnie będzie więcej.

 • ulla says:

  IDEAŁ 🙂 kolejne idealne Lamy. Tym razem trafiło do dziecka. Pióra LAMY są zaskakujące: sprawdzają się w każdej sytuacji, nie trzeba specjalnie o nie dbać. Jakość jest zdecydowanie wyższa niż cena. Linia pisania [stalówka F] jest elegancka, pisze „jak po maśle”, nie ma efektu nadmiaru atramentu – natychmiast można dotkąć tekstu i co najważniejsze, np. dziecko intuicyjnie przy tym wyprofilowaniu prawidłowo trzyma pióro. Wygląd? z pozoru zwykłe pióro w niemieckiej stylistyce … ale transparentny, gładki plastik przez który widać atrament ma swój niepowtarzalny klimat. To już drugie nasze Lamy „z widocznym atramentem” i nie ostatnie 🙂
  Natomiast Pani Teresa robi kawał dobrej roboty…niezmiennie utrzymuje najwyższy poziom pod każdym względem! przesyłka błyskawiczna, opakowanie rewelacja i DZIĘKUJĘ za całość !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *